Yenibosna Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Yenibosna Su Tesisatçısı I Tesisat Asistanı

Yenibosna kameralı su tesisatçısı sayesinde pimaş boru kaçakları görüntüleme daire tesisatındaki tıkanıklıkların açılması için servis vermektedir. Su tesisatçısı Tesisat Asistanı firmamız kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri için Yenibosna bölgesinde servis vermektedir.

Yenibosna Şubesini Ara     Gezici Servisi Ara

 

Yenibosna tesisatçı olarak ev veya iş yerinde meydana gelen tesisat problemlerini kamera destekli görüntülüyor tespit ediyor ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

Yenibosna Kameralı Su Kaçağı Servisi

Yenibosna kameralı su tesisatçısı bina içi lağım koku yerini bulan servistir. Banyo fayans tesisatı döşenirken, gider borularındaki eğimin düz olmaması önemlidir. Aşağı yönlü açı ile meyil verilmesi gerekir ve bazen bu atlanabiliyor. Bu tip konular dahil kameralı su tesisatçısı ile pek çok atık kanalı şikayetleri için analiz yapmakta ve kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Yenibosna kameralı tesisatçı banyodan gelen kanalizasyon koku yerini kamerayla bulan servistir. Sabah banyonun kapısı açıldığında kanalizasyon kokuları evin içine mi doluyor? Banyo penceresini açmak kokuyu engellemez. Bu bazen havalandırma arızası, banyodaki lağım tesisatında çatlak, sifon arızası gibi nedenlerden olabilir. Alt kata su akıyor ise tesisat kaçağı büyük ihtimalle vardır. Bu konuda asla korkamayınız. Çünkü sifon, gider kanalı içine kamera takarak su kaçağı bulan firmalar olarak her türlü gider tesisatında görüntü almakta sorunu görerek su kaçağı bulma adımındaki sıradaki işlemi uygulamaktayız. Kanalizasyon kokusu evin içine doluyor ise bu ağır kokunun kaynağını plastik pimaş kırılması gibi pek çok nedene bağlı olarak görüntüsü alır, size bildirir, onay vermeniz ile küçük bir bölgeyi kırar, boru tamiri yapar ve yeni gibi fayansları da tamir ederek sizlere sunabiliriz.

Yenibosna kameralı su tesisatçısı iş yeri, fabrika, tuvalet lağım koku şikayetini durduran tesisatçı dır. Sorunları asla ertelemeyin, vakit kaybetmeyin ve Tesisat Asistanı su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizi arayarak, hemen randevu alın ve tesisat ekiplerimiz hemen yola çıkarak çözüm üretsinler.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67