V18 Su Kaçak Tespit Cihazı Fiyatları

Puan Verin
[Toplam: 119 Ortalama: 5]

V18 Su Kaçak Tespit Cihazı Fiyatları

Su kaçağı birçok evde yaşanan sorunların başında geliyor. Eğer sizin de başınız su kaçaklarından çok ağrıyorsa muhtemelen yüksek su faturalarından da yakınıyorsunuzdur. Yükselen su faturalarının temel sebebi su kaçakları olmaktadır. Bazı durumlarda kaçaklar fark edilmese de faturaların artması kaçağın olmasına işaret etmektedir. Eğer sizin de böyle bir sorununuz varsa ve faturalarınız son aylarda iyice arttıysa kaçak tespiti yaptırabilirsiniz. Kaçak tespiti sayesinde gözle görülmeyen ufak kaçakları bile tespit edebilirsiniz. V18 su kaçak tespit cihazı fiyatları ile cep yaksa da kaçak bulduktan sonra müdahale işleminin daha sağlıklı yapılmasına imkân vermektedir. Bu avantajı sayesinde birçok kişi ve kurum tarafından tercih ediliyor.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

 

V18 Su Kaçak Tespiti Cihazı Özellikleri

Bu cihaz zemin fark etmeksizin mermer, beton, kalebodur, fayans, taş, duvar gibi zeminlerde kullanılabilir. En büyük ve temel avantajı bu özelliğinde saklıdır. Herhangi bir yeri kırmadan bu yol ile kısa sürede kaçak tespiti yapılabilir. Cihaz sonar sisteme sahiptir. Su kaçağını seslerden tespit etmektedir. Kaçak testi yapılırken çevredeki sesleri kısarak minimize eden bu cihaz ile su sesleri daha net algılanır. Bu ise kaçağın tespitini kolaylaştırıyor. V18 su kaçak tespit cihazı fiyatları fazla olsa da firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Son teknoloji cihazlar ile kaçak tespitinizi kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Kaçak tespiti eski dönemlerde tüm tesisatın çevresinin kırılması ve kaçağın bulunması şeklinde gerçekleşiyordu. Günümüzde ise bu durum daha farklı bir boyut almıştır. Kaçak tespiti için öncelikle suyun yaydığı ses dalgaları dinleniyor. Bu ise noktasal olarak sızıntının tespit edilmesini sağlıyor. Sonraki adımda ise bu bölge kırılıyor ve müdahale gerçekleşiyor. Siz de kaçak tespitinin hızlı ve güvenli şekilde yapılmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede kaçaklarınızı tespit edecek olan firmamız müdahale işlemini de hızlı bir şekilde tamamlıyor. Birçok yerde servisimiz mevcuttur. Kısa sürede ekiplerimiz kaçaklarınıza müdahale edecektir. Banyodan su çıkması gibi bir durum ya da daha ciddi sorunlar var ise siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha sağlıklı tesisata sahip olabilirsiniz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 yorum “V18 Su Kaçak Tespit Cihazı Fiyatları”

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67