Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

SIHHİ TESİSAT SU KAÇAK TESPİTİ

0850 432 90 69  0553 690 90 67

Faturaların daha pahalı mı görünüyor?

Su sayacınız hiç su kullanmamışken bile hareket ediyor mu?

Halıların altındaki nemli ya da küfü, duvarlardaki ıslak alanları veya soyma boyalarını fark ediyor musunuz? Eğer öyleyse, borulardan biri sızdırabilir. Neyse ki, Tesisat Asistanı sıhhi tesisat su kaçağı tespiti konusunda uzmandır ve size yardımcı olmak için hizmette bulunmaktadır.

En son hidro sonik algılama ekipmanlarını kullanarak, sızıntının yerini hızlı bir şekilde belirleyebiliriz. Bunu keşfettikten sonra, sızıntıyı düzeltmek için bir teklif verebiliriz. Tesisat Asistanı işe başlaması, uzun süreli hasar görme olasılığınızı azaltacağınız ve bu etkilenen bölgeden gelen korkunç nemli kokuları ortadan kaldıracağınız anlamına gelir.

Biz de sızan boruları tamir etmede uzmanız.  Sızan su duvarın içinde ve fayansların altında sızdığını gösterir.  Tesisat Asistanı sızıntıyı bulacak, tamir edecek ve banyo veya evinizin düzenini bozmadan tamir edecektir.

Profesyonel bir tesisatçı tarafından gerçekleştirilen sızıntı tespiti paradan tasarruf ettirir.

Bir sızıntının devam etmesine izin vermek, yapınızın yapısal bütünlüğü ve yaşanabilirliği açısından ciddi sonuçlar doğurabilir. Su sızdığında, çok daha büyük ve daha maliyetli problemlere dönüşebilir, onarım çalışmaları için binlerce liralık masraflar ve önemli stres ve hayal kırıklığı yaratabilir.

Bir sızıntı mutlaka açıkta değildir ve tespit edilmesi zordur. Sızıntı normal olarak, zeminde veya bir duvarda patlayan borudan kaynaklanır. Bir amatörün bir profesyonelin işini yapmasına izin vermeyin. Zemin veya duvarlarda nem gördüğünüz anda ekibimizle iletişime geçin. Tekliflerimiz kesin ve hiçbir yükümlülük altına girmez. Biz de ücretsiz olarak teklif veriyoruz.

Su dışarı çıkmanın bir yolunu bulduğunda, her zaman içeri girmenin ve problemi tanımlamanın bir yolunu bulabiliriz. Yenilikçi metodolojilerimizi ve ekipmanımızı kullanarak, bulundukları yerden bağımsız olarak her türlü gizli sızıntıyı bulabiliriz. Sık sık düzeltmemiz gereken sızıntılardan bazıları:

  • Beton altında sızan borular
  • Binalarda veya yeraltında patlayan borular
  • Sızan sızıntılar
  • Boşluklarda ve duvarlarda sızıntılar
  • Sızan duşlar
  • Sızıntı ve damlayan musluklar
  • Sıcak su sızıntıları

Her sızıntıyı tespit edeceğiz ve mümkünse tamir işi yapacağız ya da gerektiğinde boru değiştirmeleri gerçekleştireceğiz.

Sıhhi Tesisat Su Kaçak Tespiti

Sertifikalı tesisatçılar ve profesyonel su tesisatçısı olarak, damlayan muslukları tamir etmekten çok daha fazlasını yapıyoruz.  Tesisat onarımlarından, kalorifer tesisatlarına tıkanıklıkların giderilmesine kadar her şeyi yapabiliriz ve her zaman İstanbul’da rekabetçi fiyatlarla.

Ayrıca, herhangi bir iş için aramalar için ücretsiz fiyat teklifi ve ücret talep etmiyoruz.

Doğru seçimi yapmak için gerekli bilgileri almak üzere 0850 432 90 69 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67