Su Kaçağı Tespiti Fiyatları İzmir

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları İzmir

Su kaçağı tespiti birçok insanın ihtiyacı olan hizmetlerdendir. Eğer düzgün bir su kaçağı tespiti yapılmaz ise ilerleyen dönemlerde ciddi kayıplar yaşanabilir. Su kaçağı tespiti fiyatları İzmir araması yapanların öncelikle bu işlemi düzgün bir şekilde yaptırması gerekiyor. Eğer tesisata tam olarak tespit yapılmadan müdahale edilirse sağlam yerlere de zarar verilmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu durumu aşmak için siz de profesyonel ekibimizi tercih edebilirsiniz. Üst seviye profesyonel teknikler ile kaçaklarınız kısa sürede tespit ediyoruz. Aynı şekilde kaliteli bir biçimde onarım işlemini de tamamlıyoruz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Ortalama Servis Süresi45 Dakika
Servis RaporuHer İşlem Sonrası
Servis BedeliTeklif İçin Arayın
Kapıda ÖdemeNakit
Garanti Süresi1 Yıl Onarım Garantisi
Yukarıda belirtilen işlem süresi ortalama olarak verilmiştir. Olası bir durumda servis süresinde gecikmeler yaşanabilir.

Neden Su Kaçağı Tespiti Yaptırmalıyım?

Su kaçağı tespiti yaptırmak için birçok neden bulunmaktadır. İlk neden hiç şüphesiz yüksek faturalardır. Eğer tesisatta bir kaçak var ise faturaya ek su gideri yansıyacaktır. Az gibi gözükse de çok küçük kaçaklar bile ciddi fatura yüklerine sebep olabilir. Bu yüzden tesisattaki kaçakların mutlaka kontrol edilmesi gerekiyor. Buna ek olarak su kaçağı tespiti sayesinde binaların zarar görmesi de engellenecektir. Tesisattaki kaçaklar duvarlarda neme ve küfe sebep olabilir. Bu ise içten içe duvarın zarar görmesi ile sonuçlanıyor. Bahsi geçen durumu yaşamamak için kaçak tespiti yaptırmak önem taşıyor.

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri Nelerdir?

Su kaçağı tespiti fiyatları İzmir sınırları içerisinde araştırılan bir hizmet ise firmamız bu konuda sizlere farklı birçok yöntem ve fiyat sunmaktadır. Sonar sistemler ile su kaçak tespiti yapılabildiği gibi kameralı sistemler ile de kaçaklar tespit edilebiliyor. Ayrıca nemölçer gibi cihazlar ile de kaçaklar tespit edilebilmektedir. En ufak sızıntı dahi bu cihazlar ile bulunabiliyor. Bulunan kaçaklara kısa sürede müdahale edildiği takdirde daha büyük sorunların yaşanmasının önüne geçilecektir.

 


Kaçak Tespitinde Lider Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

Kaçak tespiti konusunda lider olan firmamız bu alanda hizmet almak istediğinizde kaliteyi en ucuza sunacaktır. Kısa sürede ekiplerimiz adresinize ulaşacak ve kaçak tespiti işlemlerini gerçekleştirecektir. Üst seviye teknolojiye sahip cihazlar ile yapılacak olan kaçak tespiti sayesinde en ufak kaçaklar bile belirlenebilir. Bu sayede istenmeyen yüksek tutarlı faturalar da tarihe karışacaktır. Siz de firmamızı tercih ederek bu ve buna benzer birçok avantajı elde edebilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma Ücretleri

Tespit Alanıİşlem SüresiFiyatı
Daire30-60Dk150₺
Dublex60Dk200₺
Triplex90DK250₺
Villa120Dk300 - 400₺
FabrikaAlan boyutuna göre 400 - 800₺
Dış AlanAlan boyutuna göre800 - 2000₺
Bahçe Sulamam2 boyutuna göre600₺ m2
Yapılan ücretlendirmeler standart olup, alana büyüklüğüne göre değişikli gösterebilir. Net fiyat almak için 0850 432 90 69'u arayın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67