Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ankara

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
Ortalama Servis Süresi45 Dakika
Servis RaporuHer İşlem Sonrası
Servis BedeliTeklif İçin Arayın
Kapıda ÖdemeNakit
Garanti Süresi1 Yıl Onarım Garantisi
Yukarıda belirtilen işlem süresi ortalama olarak verilmiştir. Olası bir durumda servis süresinde gecikmeler yaşanabilir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ankara

Su kaçağı tespiti birçok insanın aradığı hizmetlerin başında geliyor. Özellikle eski tesisatlar kaçağa sebebiyet verebiliyor. Bu kaçakları gidermek faturaların da azalması için önemli bir noktadır. Giderilecek olan kaçak ile boşa giden su engellenebilir. Bu sayede faturalardan büyük avantajlar elde edilebilir. Su kaçağı tespiti fiyatları Ankara için değişken olabilmektedir. Genel olarak firmamız en kaliteli işçiliği ve hizmeti en uyguna sunmayı prensip olarak benimsemiştir. Profesyonel ekibimiz ile kaçaklarınız kısa sürede tespit edilecek ve tamiri gerçekleştirilecektir. Tamir işleminde kullanılan malzemelerde üst seviye kaliteye sahiptir. Kaliteli malzemeler ve iyi bir işçilik ile uzun yıllar kullanabileceğiniz tesisata kavuşmanızı sağlıyoruz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespiti Yapılırken Bunlara Dikkat!

Su kaçağı tespiti yapılırken öncelikle kullanılacak cihazlara dikkat edilmesi gerekiyor. Eğer yeterince kaliteli ve teknolojik cihazlar kullanılmaz ise kaçaklar çok zor tespit edilecektir. Ayrıca küçük kaçakların tespiti de imkânsız bir hal alacaktır. Eski yöntemler incelendiğinde tüm tesisatın kırıldığı ve sonrasında kaçağında tespit edilebildiği göze çarpıyor. Firmamız ise son teknolojiye sahip cihazları kullanmaktadır. Bu sayede sadece kaçağın olduğu yere müdahale edilmektedir. Sonucunda ise az hasarla büyük işler gerçekleştiriliyor.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı olduğu bazı durumlarda çok rahatlıkla anlaşılabilir. Normal şartlarda gelen faturanızdan çok daha yüksek faturalar gelmeye başladıysa bu durum kaçağa işarettir. En önemli belirleyici faktör bu olmaktadır. Diğer bir faktör duvarlardan su çıkması veya diğer dairelerin tavanlarında su izleri oluşmasıdır. Bu sayede de kaçak anlaşılabilir. Fakat bazı durumlarda kaçak çok küçük olabilir. Sonucunda ise kaçağı fark etmek zorlaşacaktır. Bu yüzden profesyonel bir hizmet almak gerekiyor. Profesyonel hizmet sayesinde en ufak kaçak bile tespit edilebilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti İçin Profesyonel Hizmet Alın!

Firmamız bu konuda yılların tecrübesine sahiptir. Aynı zamanda son derece kaliteli cihazları bünyesinde barındırmaktadır. Bu cihazlar ile su kaçağı tespiti fiyatlar Ankara araştırması yapanlar için kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunduğumuzu ifade edebiliriz. Siz de uzman ekibimizden alacağınız yardım ile tesisatınızdaki kaçağı kısa sürede tespit edebilirsiniz. Sonrasında ise bu kaçağa müdahale ederek sızıntı, duvarlarda nem oluşumu gibi sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma Ücretleri

Tespit Alanıİşlem SüresiFiyatı
Daire30-60Dk150₺
Dublex60Dk200₺
Triplex90DK250₺
Villa120Dk300 - 400₺
FabrikaAlan boyutuna göre 400 - 800₺
Dış AlanAlan boyutuna göre800 - 2000₺
Bahçe Sulamam2 boyutuna göre600₺ m2
Yapılan ücretlendirmeler standart olup, alana büyüklüğüne göre değişikli gösterebilir. Net fiyat almak için 0850 432 90 69'u arayın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67