Su Kaçağı Bulma

 

Ortalama Servis Süresi45 Dakika
Servis RaporuHer İşlem Sonrası
Servis BedeliTeklif İçin Arayın
Kapıda ÖdemeNakit
Garanti Süresi1 Yıl Onarım Garantisi
Yukarıda belirtilen işlem süresi ortalama olarak verilmiştir. Olası bir durumda servis süresinde gecikmeler yaşanabilir.

Su Kaçağı Bulma Servisi I Tesisat Asistanı

Aşağıda ki tıkla ara butonlarından çağrı merkezimize doğrudan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz destek hattımız 0850 432 90 69 numaralı telefonumuzdan iletişim sağlayabilirsiniz.

 0850 432 90 69   0553 690 90 67

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Teknolojileri

Tesisat Asistanı su sızıntısı tespit ve onarım konusunda uzmandır. Ufak çaplı su problemi belirtileri, duvarlarda çatlaklara, hatta beton plakalara ve temellere bile zarar verir. Kapalı alanlarda döşenen borularda ki sızıntılar büyük sorunlara yol açabilir. Bir problem gördüğünüzde ya da borularda ya da duvarlarda akan suyu duyduğunuzda ya da bir sızıntınız olduğundan şüpheleniyorsanız hızlı bir şekilde harekete geçmeniz gerekir. Büyük veya küçük bir sızıntı, bütçeniz ve mülkünüzün değeri için kritik öneme sahip olabilir.

 

   Sorununuzu doğru bir şekilde saptamak ve çözmek için doğru adımları atmanız gerekir. Aşırı masraflar ödemeyin ya da işin başında yanlış insanlara sahip olmaktan çok uzun veya daha kötü olmasını beklemeden kaynaklanan maddi hasarlara maruz kalmayın.

 

Doğru sızıntı tespiti, doğru ekipmanı ve yetenekli uzmanları gerektirir. Kötü bir iş daha da fazla hasarın sebebi olarak size daha fazla mal olabilir. Kolay olmayan sızıntı tespiti için mümkün olan en iyi ekipmanı kullanırız. Ama bizi gerçekten ayıran profesyonel eğitimli ekibimiz. Teknisyenlerimiz, endüstrinin en kapsamlı eğitim problemini tamamlamış ve ihmal etmeden en zorlu sızıntıları doğru bir şekilde tespit edebilecek yeteneklidir.

 Gizli su sızıntıları, kanalizasyon sızıntıları ve havuzlardaki sızıntılar dahil olmak üzere her türlü sızıntı için mülkünüze herhangi bir hasar veya yıkım olmaksızın su kaçağı tespiti sağlamak için her zaman çabalıyoruz. Sızıntınızın küçük ve zor bulunup bulunmaması, bu da uzun vadede aşırı hasara neden olabilir. Ya da evinizde gizli yerlere ya da yer altına su püskürtecek büyük bir patlama var. Tahribatsız ve kırmadan yöntemlerimiz, size zamandan tasarruf etmenin ve mülk hasarının ortadan kaldırılmasının veya azaltılmasının sağlanması için zamanında ve ekonomik bir sonuç sağlar.

Sızıntınız bir sıhhi tesisat problemi ya da bir usta hatası ise, evinizde, işyerinizde veya yüzme havuzunuzda sızıntı sadece stresli değil, aynı zamanda büyük bir mali yük olabilir. Ancak, sızıntı tespiti ve çözünürlüğünüzü gidermek için Tesisat Asistanına işi bıraktığınızda bunu çabuk kontrol altında tutabilirsiniz .

Su Kaçağı Bulma Ücretleri

Tespit Alanıİşlem SüresiFiyatı
Daire30-60Dk150₺
Dublex60Dk200₺
Triplex90DK250₺
Villa120Dk300 - 400₺
FabrikaAlan boyutuna göre 400 - 800₺
Dış AlanAlan boyutuna göre800 - 2000₺
Bahçe Sulamam2 boyutuna göre600₺ m2
Yapılan ücretlendirmeler standart olup, alana büyüklüğüne göre değişikli gösterebilir. Net fiyat almak için 0850 432 90 69'u arayın.

 

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67