Rize Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Rize Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmet oldukça önemlidir. Eğer doğru kişileri tercih etmezseniz farklı birçok problem ortaya çıkabilir. Bu problemlerden birisi de tesisatın kısa süre içerisinde arıza vermesidir. Siz de bu tarz sorunları yaşamak istemiyorsanız firmamızın profesyonel ekiplerinden destek almanız gerekiyor. Tesisat Asistanı Türkiye olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Ekiplerimiz adresinize gelerek tesisatınızdaki sıkıntı tespit etmekte ve hemen bu sorunu gidermektedir. Siz de daha detaylı bilgi almak ve teknik destek almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Rize su tesisatçısı servisimiz arayarak siz de destek alabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Sıfırdan Borulama İşlemleri

Sıfırdan borulama İşlemleri ile tesisatınızda herhangi bir sorun çıkmamasını, uzun vadede başarılı bir tesisata kavuşmanızı sağlıyoruz. Siz de daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Sıfırdan borulara işlemlerinde oldukça kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bu kaliteli malzemeler ise sizlerin tesisatının daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bir diğer avantajımız ise ustalarımızın işçiliğidir. Üstün bir işçilik uygulaması yaptığımız için tesisat uzun vadede sorun çıkarmayacaktır.

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanıklık açma hizmeti sunduğumuz bir diğer hizmettir. Tıkalı olan tesisatın hızlı bir şekilde eski sağlıklı çekiş gücüne kavuşmasını firmamız robotlu cihazlar ile sağlamaktadır. Siz de firmamızın profesyonel ekibinden destek alabilir, başarılı olabilirsiniz. Ayrıca ilaçlı yöntemler ile de tıkanıklık açma hizmetimiz mevcuttur. Tıkalı olan tesisatın içine atılan ilaçlar ile tıkanıklık dakikalar içinde gideriliyor. Fakat burada önemli olan nokta tıkanıklığın boyutudur. Yüksek oranda tıkalı olan tesisat için mutlaka robotlu cihazlar ile işlem yapılması gerekir.

Kaçak Tespiti Ve Onarımı

Kaçak tespiti ve bu kaçakların onarımı da firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmettir. Kaçaklarınızı firmamızın özel kameralı cihazları sayesinde kaçaklarını hemen buluyoruz. Maksimum 30 dakika içerisinde kaçak noktasal bulunuyor. Aynı şekilde noktasal müdahale ediyoruz. Siz de daha detaylı bilgi almak için hemen firmamızın arayabilirsiniz. Firmamız kısa süre içerisinde ekipleri adresinize göndermesi için servis kaydı oluşturmanız gerekiyor. Rize su tesisatçısı servisimiz adresinize gelecek ve sorunu kısa süre içerisinde giderecektir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67