Petek Temizleme

Petek Temizleme Servisi I Tesisat Asistanı

Ortalama Servis Süresi45 Dakika
Servis RaporuHer İşlem Sonrası
Servis BedeliTeklif İçin Arayın
Kapıda ÖdemeNakit
Garanti Süresi1 Yıl Onarım Garantisi
Yukarıda belirtilen işlem süresi ortalama olarak verilmiştir. Olası bir durumda servis süresinde gecikmeler yaşanabilir.

Herkesin hemen hemen bu konuda az çok bilgi sahibi olduğunu gelişen teknoloji sayesinde bilmekteyiz. Yalnız bir bilginin ne kadar doğru olduğunu nereden bilinebilir? Mantıklı cevaplar verildiği taktire doğru bilgiye hemen sahip olabilirsiniz. Yada deneme yanılma yöntemi ile bir bilgiyi doğrularsınız. Petek temizliği hakkında tüm bildiklerinizi unutun. Sizlere yıllarca çaba sarf edip adını duyurduğumuz ve bizden sonrakilerin örnek aldığı bir sistemi anlatacağız. Kalite tesadüf değildir. Uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. 

Kimyasalsız Petek Temizlemenin Mucidi

Kimyasal kullanılmadan yapılan petek temizliği, kombiye,tesisatta ve peteklere asla zarar vermez. Sistem içerisinde tamamen doğal yöntem ile temizleme yapar. Tesisatta meydana gelen çamurlaşmayı yapıştığı yerden söker alır. Kimyasalsız petek temizleme işlemi diğer işlemlerin aksine % 100 çözüm sağlayan bir işlemdir. Bu nedenle yapıldıktan sonra ısınma problemi yaşamazsınız. Çalışma sistemine zarar veren kimyasallar kullanıldığında ise peteklerde patlamalar,kombilerde arızalanmalar ve tesisatlarınız da kalıcı hasarlar bırakabilir. Bu nedenle bir tercih yapmadan önce kesinlikle uzmanından bilgi almayı unutmayın. Konu hakkında bilgi almak için;

Tıkla Ara   Tıkla Ara

Petek Temizleme Neden Yapılır?

Zamanla içi kurum ve çamurlaşmış petekler ısıtma konusunda zorlanır. Isınma amaçlı kullanılan peteklerden randıman alınmaz ise soğuk kış şartlarına katlanmak zorunda kalırsınız. Peteklerin temizlenmesi bu hususta çok önemlidir. Doğal gazın hemen hemen her coğrafyada olduğu bilinmektedir. Büyük metropol şehirlerin tamamında doğal gaz kullanılmaktadır. Bu nedenle ısınma ihtiyacını karşılamak için petek temizliği yaptırmak mecburi bir hal almıştır. Kışı rahat ve sıcak geçirmek için petek temizliği yaptırmalıdır. Petek temizliği yaptırmak gelecek doğal gaz faturalarından da tasarruf etmenizi sağlar.

   Firmamız petek temizleme konusunda tüm gerekli ekipmana sahiptir. Kimyasalsız petek temizleme konusunda eğitimli personellerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. İster aynı gün isterseniz dileğiniz gün randevunuzu alın. Servislerimiz belirtilen saatlerde sizde olmaya özen gösterir.

Petek Temizleme Ücretleri

Yapı - KonutAdetFiltre TemizliğiReglaj AyarıKombi BakımıFiyatı
Daire1-4ÜcretsizÜcretsiz50₺120₺
Daire5-6ÜcretsizÜcretsiz40₺150₺
Dublex Daire7-10ÜcretsizÜcretsiz30₺200₺
Triplex Daire10-15ÜcretsizÜcretsizÜcretsiz250₺
İş yeri15-20VarVarÜcretsiz300₺
Petek temizleme ücretleri İstanbul geneli sabit olup, petek başına 25 ₺ olarak fiyatlandırılır. Kombi bakımı isteyen müşterilerimize, kampanya harici 50₺ ye bakım yapılır.
  0850 432 90 69
  0553 690 90 67