Maltepe Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Maltepe Kameralı Su Tesisatçısı

Maltepe kameralı cihazlı su tesisatçısı kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotlu tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi arayabilirsiniz. Su tesisatçısı ekiplerimizde kullanılan su arıza tespit cihazları ve tıkanıklık açma robotları ile Maltepe halkına aynı gün hizmet vermekteyiz.

Maltepe su tesisatçıları telefon ve iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır. Tesisat Asistanı robotlu su tesisatçısı su kaçağını kırmadan bulur ve tıkanıklıkları yine kırmadan dökmeden açar hemen acil hizmet almak için bizi arayınız.

Maltepe Şube   Maltepe Gezici Servis

Maltepe Kameralı Su Kaçağı Servisi

Maltepe su tesisatçısı gider yıkaması yapan basınçlı su jeti motoru kullanan firmadır. Tuvalet, logar kanal temizlemek, tıkanıklık açma gibi adımlarda atıklardaki miktarın ve yerleşim yerlerinin tam olarak bulunması adımlarında kanal içlerinden inceleme yapılarak kamerayla tüm birikintilerin yerlerini buluyoruz. Özel kanal kamerası ile belirlenen bölgelere endüstriyel kanal yıkama makinesi ve açıcı yay ekipmanlar ile atıkların kanalizasyona geçmesini sağlıyoruz. Tuvaletleri, gider boruları kırmadan açma yöntemleri arıyorsanız bizleri arayınız.

Maltepe kameralı tesisatçı su borusu deliğinin kapanmasını garantili uygulayan su kaçağı tespiti servisidir. Su borusu deliğini dıştan ve içten kapatan macun, kimyasal ilaçlar mevcuttur. Su borusu deliği kapanma süresi 48 saate kadar vakit almaktadır. Öncesinde arızalı su tesisatının nerede olduğunu görmek gerekir. Sorun küçükken önlem almak için basınç ölçer makine takılması sonucunda sızıntının hangi tesisatta oluştuğu görünür. Küçük kılcal sızıntılar yüksek su basınç problemine karşı hassastır ve kırılmalara neden olabilir. Aşırı su sızıntısı oluşmadan bizi aramalısınız. Test pompası sonucuna göre tesisatın içerisine su ile hareket edecek ve çıkış esnasında tam olarak katılaşarak o noktayı kapatacak akıllı sıvılar kullanır ve ne kadar etkili olduğunu kontrol ederiz.

Maltepe cihazlı su tesisatçısı petekte soğumayı önleyen petek temizliği servisidir. Peteğin, kombinin bakımı işlemleri için bizleri arayabilir ve kontrollerin yapılmasından sonra tesisata makinemizi takarak özel peteğin içini yıkayan solüsyon ile tertemiz duruma getirebiliriz. Bir, iki saatlik işlem ile ortalama %30 petek yakıt tasarrufu ve daha yüksek derecelere daha az yakıt ile ulaşmanızın önünü açmaktayız.

0850 432 90 69  0553 690 90 67

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Maltepe Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı”

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67