Küçükçekmece Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Küçükçekmece kameralı cihazlı su tesisatçısı olarak kameralı su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Tesisat Asistanı olarak gün içerisinde Küçükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Küçükçekmece Şube İletişim

0212 690 90 69 0553 690 90 67

 

Küçükçekmece Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece kameralı su kaçağı tespiti yapan firmamız su kaçağı bulma merkezidir. Betonu, duvarı kırmadan su kaçağı tespiti yapan firma mı arıyorsunuz, bize ulaşın. Betondan sızan alt kata akan sular olabilir. Bazen duvarınızdaki ıslaklık üst katlardan da geliyor olabilir. Önce sizin dairenizde test pompası takılıp eksilme durumlarına bakarız. Su kaçağını bulan tesisatçı eğer bu türde veri yoksa üst kattaki tesisata aynı işlemi yapabiliriz. Kameralı cihazlı tesisatçı hangi evdeki tesisatta sorun varsa bu şekilde sabitleme yaparız. Su kaçağı bulma uygun basınç aralığında ise onarım sıvısı, daha büyük sızıntı ise detektör ile tüm tesisat geçen bölgeleri tarar ve sınırlı tadilat ile onarımlar yapabiliriz. 

Petek Temizleme Servisi Küçükçekmece

Küçükçekmece petek temizleme servisi kombi ve peteği temizleyen firmadır. Kombili evde petek temizliği yapan firma olarak farklı petekler ve ısıtma tesisatları içinde desteğe hazırız. İlk günkü gibi temiz petek içi tesisatı elde etmek için belli zaman aralıkları ile makineyle temizleme yapılması gerekir. Sırf petek suyunun değiştirilmesi adımlarından bahsetmiyoruz. Kombi bakımı kaba pisliği alıp, solüsyon eklenmesi ile tüm içindeki sabit, sert kireç, tortu, su taşı gibi maddelerin de dakikadaki hızı 150 litreye çıkabilen makineler ile alınmasını sağlıyoruz. Petek temizleme fiyatları bu sayede tüm petek ısınmama şikayeti garantili olarak çözülürken, peteğin ısınmamasına neden olan tesisat, kombi gibi ihtimalleri de araştırarak bu türde sizlere çözümler sunabiliriz.

Küçükçekmece Robotla Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Küçükçekmece kameralı su tesisatçısı klozet es, gider borusunu birlikte temizleyen klozet açma yöntemleri kullanan servistir. Tıkalı tuvalet açma tıkanan bahçe, balkon giderini açma ne kadar gibi sorular için bizleri arayınız, çünkü kampanyalı tarifeler sunuyoruz. Gider açma atık sistemler ne olursa olsun elektrikli kanal açan tıkanıklık açma robotu kullanıyoruz. Kanal açma detektör ile atık kanalını dıştan tarama, kamerayla kanal içini inceleme, bulunan alanlara yay açıcıları ulaştırma, makineyle titreşim verme, daime ileriye gitmesini ve atıkların geri gelmemesini sağlama, tadilat işi çıkarmadan temizleme adımları ile doğru firma olduğumuzu anlayacağınızı düşünüyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67