İkitelli Mehmet Akif Kameralı Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

İkitelli mehmet akif kameralı cihazlı su tesisatçısı telefon numarası 0850 432 90 69 cihazla su kaçağı bulma , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Su tesisatçısı firmamızda kamera robot cihazlar kullanarak su tesisat problemleri giderilmektedir.

İkitelli mehmet akif su tesisatçısı kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapar ve gereken onarımları garantili olarak yapmaktadır. Tesisat Asisatanı firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

0553 690 90 67

İkitelli Mehmet Akif Su Kaçağı Tespiti

İkitelli mehmet akif su tesisatçısı petek su kaçağı tespiti kırmadan onarım, tamirat firmasıdır. Kapalı devre ısıtma tesisatında kaçak olduğunda bazı parçaların paslanmasından dolayı suyu tutamamış olabileceği gibi düzenli temizliği yapılmaz ise korozyondan yine sızıntı yapabilir. Bazı termal kamera göstergeleri kimi zaman paslı bölgeleri gösterebilir. Tesisata cihazla kırmadan basınç testi yaptığımızda ise sızıntıyı tamamen farkında olabilir ve petekte su sızıntısı, kaçağı sorunları için kenarından kapatıcı sıvı aktarımı ile hiçbir noktayı kırmadan tesisat sorunlarını yok edebiliriz.

İkitelli mehmet akif tesisatçı petek ısıtıcı makinesi olan petek temizliği servisidir. Petek ısınmıyor ise içi kirli olabilir. Cihazımızdaki özel solüsyonlar ve güçlü basınç ile tüm kirleri alabiliriz. Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz; Bir metrelik petek 6 litre su alması gerekirken, kirlilikten dolayı bu 4-5 litreye kadar azalmış olabilir. Siz su ilavesi yapsanız veya fazla havasını kenardan alsanız bile petek ısınma sorunu devam edecektir. Petek ısı ayarları yapılması için ilk önce kirliliğin en çok dolu olan bölgeleri termal kamera ile bulunup, tesisata kenardan, havlupan gibi alanlardan bağlantı kurularak sıvı solüsyon aktarımı yapılır. Kireç, pas bu madde ile çözünür ve cihazımızdaki basınç ile tamamen alınabilir. Petek ısıtıcı, kalitesini artırma gibi yegane çözümler için bizi arayabilirsiniz.

İkitelli mehmet akif su tesisatçısı banyo pimaş kanalı içi kırmadan tıkanıklığı açma firmasıdır. Banyo deliği tıkandı, nasıl kırmadan açılır? Çok dar ve sırf atık su hattı olması için tasarlanan banyo gider borusu içine rahatlıkla geçebilen kamera ile görüntüleri alınarak atıkların yerleri bulunur. Ardından banyo tıkanıklık açma cihazına ait yay ekipman gidere takılır ve cihazdaki güç ile birlikte dönerek ilerlemeye başlar. Yaylara takılarak atıklar uzaklaşır ve biz bazı kontroller ile küvet, duşa kabin, banyo, jakuzi gider borusu açma gibi sayısız durumlarda kamera ile inceleme başlatır ve temizlendiğinden emin oluruz. Kırmadan, dökmeden banyo açan tesisat firmaları olarak önermekteyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “İkitelli Mehmet Akif Kameralı Su Tesisatçısı”

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67