Gaziantep Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Gaziantep Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmet büyük önem taşıyor. Eğer bu konuda profesyonel olan kişileri tercih ederseniz uzun vadede sorunsuz bir tesisata kavuşmanız mümkün olacaktır. Yılların deneyimi, uzman kadrosu, üstün profesyonel cihazları ile hizmet sunan Tesisat Asistanı Türkiye firmamız 81 ilde hizmet vermektedir. Geniş servis ağımız ve uzman kadromuz ile her türlü tesisat problemlerinize kalıcı çözümler üretiyoruz. Gaziantep su tesisatçısı servisimiz bu servislerimizden sadece birisidir. Gaziantep sınırları içerisinde yaşadığınız tesisat probleminize servisimiz hızlıca müdahale etmekte, sorunu çözüme kavuşturmaktadır. Farklı birçok tesisat işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizlere en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Firmamızın Sunduğu Hizmetler

Sunduğumuz hizmetlerden ilki sıfırdan borulama işlemleridir. Gaziantep su tesisatçısı servisi olarak sıfırdan borulama işlemlerini kaliteli malzemeler ile tamamlıyoruz. Bu malzemeleri üstün bir işçilik ile birleştirmekte yiz. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak sorunları başlamadan ortadan kaldırabilir, uzun vadede sağlıklı bir tesisata kavuşabilirsiniz. Bundan ayrı olarak tıkanıklık açma ve kaçak giderme gibi hizmetler de sunmaktayız. Ayrıca petek temizliği, kalorifer tesisatı bakımı, onarımı, kalorifer tesisatı kaçak giderme gibi hizmetler de firmamızın sunduğu hizmetlerdendir.

Bina Kanalı, Rögar Ve Daire İçi Tıkanıklık Açma Servisi

Eğer bina hattınızda veya rögarda bir tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız siz de hemen Gaziantep su tesisatçısı servisimizi arayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınıza müdahale edecek ve sorunu giderecektir. Aynı şekilde daire içi tıkanıklıklara da robotlu cihazlar ile müdahale ediyoruz. Müdahale işlemi çok hızlı şekilde gerçekleşiyor. Robotlu cihaz ile yüksek basınç uygulaması yapılıyor ve tesisat problemi gideriliyor.

Kaçak Giderme Hizmetleri

Kaçak tespiti ve onarımı yine profesyonel cihazlar ile yapılan bir işlemdir. Firmamızın sahip olduğu kameralı, sonar ve nem ölçen cihazlar ile kaçak tespiti maksimum 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu tespit noktasal yapılıyor. Sonuç olarak tesisat probleminiz çözülmüş olmaktadır. Siz de daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için hemen iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz soruna müdahale edecek, tespit işlemi ardından onarımı hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67