Fisher Su Kaçak Cihazı Fiyatı

Puan Verin
[Toplam: 6 Ortalama: 3.7]

Fisher Su Kaçak Cihazı Fiyatı

Su kaçağı birçok dairede yaşanılan sorunlardan birisidir. Genellikle eski tesisatlar bu soruna neden oluyor. Buna ek olarak kullanılan malzemenin kalitesiz olması ve işçiliğinin de kötü olması kaçağa neden olan diğer sebeplerdendir. Bu kaçakların önlenmesi ve bir daha olmaması için öncelikle doğru tespit edilmesi gerekiyor. Bu sayede kaçaklardan kurtulabilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Kaçakların giderilmesi ile faturalar da ciddi oranda düşecektir. Fisher su kaçak cihazı fiyatı ile cep yakabilir. Fiyatının yüksek olması bu cihazı kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Firmamızdan kaçak tespiti aldığınız takdirde son teknolojiye sahip fisher su kaçak cihazları ile kaçak tespiti yaptırabilirsiniz.

 0850 432 90 69 0553 690 90 67

Noktasal Olarak Tespit Yapılıyor

Noktasal olarak tespit yapan bu cihazlar ile istenmeyen kaçaklar ortadan kaldırılıyor. Kısa süre içerisinde tespit yapıldıktan sonra kaçağa müdahale işlemine geçiliyor. Kaçağa müdahale işleminde kullanılan malzeme ve yapılan işçilik önemlidir. Burada kaliteli malzeme ve işçilik kullanılması halinde uzun süreler kaçaklar olmayacaktır. Yıllar boyunca sağlam bir tesisata sahip olmak ve var olan tesisatınızı onarmak için siz de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fisher su kaçak cihazı ile kaçaklarınızı kısa sürede tespit eden firmamız müdahaleyi de profesyonelce gerçekleştirecektir.

Cihaz Özellikleri Nelerdir?

Cihaz farklı birçok özelliğe sahiptir. Cihazın çalışma mantığı ise su kaçağı olan yerde suyun sesinin değişmesinin tespitidir. Bu yol ile kaçaklar bulunabilmektedir. Cihazın dokunmatik bir ekranı bulunmaktadır. Son yapılan ayarlar da daima kaydediliyor. Ayrıca dış seslere minimum düzeyde tepki verecek şekilde tasarlanan bu cihaz ile kaçakları bulmak çok daha kolay olmaktadır.

Kırmadan Dökmeden Dakikalar İçinde Kaçak Tespiti

Herhangi bir kırma, dökme olayı olmadan kısa sürede kaçaklar tespit ediliyor. Bunu noktasal olarak yapan firmamız sayesinde fazla miktarda zayiat olmadan daha az maliyet ile kaçaklarınızı tespit ettirebilirsiniz. Fisher su kaçak cihazı fiyatı fazla olsa da firmamızdan alacağınız düşük fiyatlı hizmet ile bu cihaz sayesinde kaçağınızın tespitini sağlayabilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz kaçağınızı tespit edecek ve müdahale edecektir. Bu sayede uzun vadede ciddi sorunların oluşması da engellenecektir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67