Esenyurt Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Esenyurt Şube İletişim

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Çağımızın en büyük sorunu haline gelen su kaçağı problemleri, yıllar geçtikçe artış göstermektedir. Her geçen yıl diğer yıla oranla su kaçakları  fazlalaşmıştır. Esenyurt kameralı cihazlı su tesisatçısı olarak evinizde veya iş yerinizde meydana gelen boru patlamaları, su kaçağı tespiti, tıkanan tuvaletleri açma, mutfak gideri açma ve bir çok tesisat alanında profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Esenyurt su tesisatçısını kapı kapı dolaşıp aramanıza gerek yok! Sizde internetten kolayca firmamıza ulaşıp detaylı bilgi alabilir ve servis çağırabilirsiniz. Sizlere en hızlı hizmeti 30 dakikada veriyoruz. Kısa sürede kalıcı çözümler için firmamızdan destek almayı ihmal etmeyin.

Esenyurt Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt ilçesi eski ve yeni yapıları bir arada barındıran, gelişmekte olan yerler arasındadır. Gün geçtikçe sayısı artan binalarda, türlü tesisat sorunlarının başında gelen su kaçaklarını firmamız cihazla su kaçağı bulma işlemi ile bulmaktadır. Esenyurt su kaçağı tespiti yapan firmamız su kaçağı oluşumlarına teknolojik cihazlar ile müdahale etmektedir. Su kaçaklarının tespiti işlemi, gözle görülmeyen alanlarda cihazlar kullanılarak yapılır. Bu sayede daha az inşaat ve daha az masraf çıkar. Sorunun geneline bakılır ve arızanın tekrarlanmaması için gerekli tamiratlar yapılır.

Esenyurt Robotla Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Tuvaletiniz mi tıkandı? yoksa mutfak gideriniz mi? nasıl açarım diye düşünmeyin. Esenyurt robotla tıkanıklık açan tesisatçı olarak pimaş kırmadan tıkanan tüm giderlerinizi dakikalar içerisinde açıyoruz. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemi dahil olmak üzere tüm tıkalı giderleri açarken etrafı kirletmeden çalışıyoruz. Bizi tercih edenlerin % 85’i aldığı hizmetten memnun kaldığını belirmektedir. Referansımız olan iş yerleri, kurum yada kuruluşları referanslarımız sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67