Erzincan Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Erzincan Su Tesisatçısı

Tesisat işlerinde kullanılan malzeme ve uygulanan işçilik oldukça önemlidir. Malzemedeki kalite düşüklüğü ilerleyen dönemlerde tesisat su kaçaklarına neden olur. Kısa süre içerisinde yıpranan borular sızıntı yaparak maddi kayıp yaşamanıza neden olabilir. Bu durumda firmamızdan profesyonel destek almanız ve sorunu gidermeniz gerekecektir. Tüm bunlara gerek kalmadan sıfırdan borulama işleminde kaliteli malzeme ve üstün işçilik uygulaması mevcut olan Tesisat Asistanı Türkiye firmamızı tercih ederek siz de sorunlarınızı başlamadan yok edebilirsiniz. Uzman kadromuz özenli bir işçilik ile kaliteli malzemeleri buluşturuyor. Sonucunda ise yıllarca sorun çıkarmayacak mükemmel bir tesisat elde etmeniz sağlanıyor. Hemen siz de firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, Erzincan su tesisatçısı servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Tesisatçı Firmamızın Sunduğu Hizmetler

Sıfırdan borulama hizmeti sunduğumuz önemli hizmetlerden birisidir. Sıfırdan borulama işlemleri ile evinizi veya binanızı baştan aşağı temiz su, pis su tesisatı ile donatabilirsiniz. Pimaş borulama işlemleri ile yağmur giderlerinizi tasarlayabilir, yağmur giderlerinin direkt olarak kanalizasyona bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz bir diğer hizmet ise petek temizliğidir. Petek temizliği ile yüksek oranda tasarruf etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Isınmayan petekleriniz artık daha çabuk ısınacak ve daha az doğal gaz faturası ödeyeceksiniz. Petek temizliği ile verim yüksek oranda artıyor.

Robotlu Cihazlar İle Tıkanıklık Giderme

Firmamızın Erzincan su tesisatçısı tıkanıklık giderme hizmeti de sunmaktadır. Tıkanıklıklar daire içi tesisatta, rögarda veya bina hattında olabilir. Bu durumda hızlı bir şekilde tesisata müdahale edilmesi gerekir. Müdahale geciktikçe farklı sorunlar ortaya çıkacak, yüksek yük binmesi sebebiyle tesisatta patlaklar oluşacaktır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kameralı Cihazlar İle Kaçak Tespiti

Kameralı cihazlar ile kaçaklarınızı dakikalar içinde tespit ediyoruz. Firmamızın Erzincan su tesisatçısı servisi robotlu kameralı cihazlar ile tesisatın içinde gözlem yapıyor. Bu şekilde kaçağı tespit ediyor. Nem ölçen birtakım cihazlar ile de kaçak tespiti yapmaktayız. Ayrıca sonar sistem olarak adlandırılan sese duyarlı özel cihazlar vasıtasıyla da kaçak tespiti hizmeti alabilirsiniz. Siz de daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için hemen arayın.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67