Çorum Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Çorum Su Tesisatçısı

Su tesisatçısında alacağınız hizmet büyük önem taşıyor. Eğer profesyonel bir ekipten hizmet almazsanız sıkıntı eksik olmayacak ve farklı problemler ortaya çıkacaktır. Bu problemlerden birisi tesisatın randıman vermemesidir. Tesisat sürekli tıkanıklıklar oluşturacak, yabancı maddeler atmasanız bile güzergâh hatasından kaynaklı problemler oluşacaktır. Kalitesiz malzemeler sebebiyle kaçaklar oluşacaktır.  Tüm bu sorunları yaşamak istemiyorsanız siz de profesyonel, işin ehli, yıllarını su tesisatçılığı konusunda kendini geliştirmeye adamış firmamızı, Tesisat Asistanı Türkiye’yi tercih edebilirsiniz. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde adresinize gelmektedir. Sonrasında ise tesisatın problemini belirleyerek çözümleri araştırmakta, bu çözümlerin en hızlı şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Profesyonel Tesisatçı Firmamızdan Alabileceğiniz Hizmetler

Firmamızın profesyonel servisinden alacağınız farklı hizmetler mevcuttur. Bunlardan birisi tıkanıklık açma hizmetidir. Farklı birçok tıkanıklığı dakikalar içinde açma kabiliyetine sahibiz. Çorum su tesisatçısı servisimizin verdiği bir diğer hizmet ise kaçak tespiti ve onarımıdır. Her türlü kaçağınızı özel cihazlarımız ile dakikalar içinde tespit ediyoruz. Bu süreçte herhangi bir yeri kırmaya da gerek yoktur. Direkt olarak kaçakları buluyor ve sonrasında sadece kaçağın olduğu yerden tesisatın üstünü açıyoruz. Sonrasında ise onarımı gerçekleştirerek kapatıyoruz. Bu şekilde maliyetlerinizi düşüren firmamız size en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Rögar, Bina Kanalı Ve Daire İçi Tıkanıklık Giderme Hizmeti

Firmamız her türlü tıkanıklığı hızlı bir şekilde gideriyor. Rögar tıkanıklıklarında özel fazla yüksek basınca sahip cihazlar kullanıyoruz. Bu robotlu cihazlar ile tıkanıklığı hızlı bir şekilde açıyoruz. Diğer bir tıkanıklık ise daire içindeki tesisatta oluşan tıkanıklıktır. Bu tıkanıklığı açmak içinse farklı metotlar mevcuttur. Rögar ve bina kanalına uygulanan yüksek basınç daire içi tesisata çok gelebilir. Bu durumda tıkanıklığın daha az basınç uygulayan farklı, özel cihazla giderilmesi gerekir. Firmamız bu özel cihazla tıkanıklığınız gideriyor.

Kaçak Tespiti Ve Onarımı Hizmeti

Firmamız kaçak tespiti ve onarımı hizmeti de sunuyor. Maksimum 30 dakika içerisinde kaçağınızı noktasal olarak tespit ediyoruz. Kameralı, sonar, nemölçer cihazlar ile kaçak tespitinizi yapmaktayız. Bu yolla tesisatınızdaki sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Siz de daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67