Bursa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Bursa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bursa Su Tesisatçısı Ara

Bursa su kaçağı bulma firması olarak Bursa kameralı su kaçağı tespiti , Bursa petek temizliği ve Bursa tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız.Tesisat Asistanı olarak  aynı gün içerisinde Bursa’nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Bursa Tesisat Asistanını tercih ediyor. Yılda ortalama 7000 su kaçağı bulma, 4000 tıkalı gider açma hizmeti ile Bursa’nın en güvenilir firmasıyız. Tüm tesisat hizmetlerini uygun fiyatlarla sunmaktayız. Herkes üstün ve kaliteli hizmet alabilsin diye Tesisat Asistanı var.

Bursa Su Kaçağı Bulma Servisi

Bursa su tesisatçısı Tesisat Asistanı özenli teknik destek ile yanınızdadır. Kalorifer vanası, çeşmesi su damlatıyor, kaçırıyor sorunlarında Bursa su kaçağı bulma servisi ekibini aramalısınız. Kalorifer vanadan su kaçırıyor ise o kısmı arızalı olabilir. Musluk contası gibi düşünmemek gerekir. Birkaç teknik ayrıntısı vardır. Kaloriferden su kaçırma problemini teknik servisimiz onarabilir. Kalorifer kaçağını robot cihaz ile kırmadan bulma işlemlerinde termal kamera kullanmaktayız. Petek sularının nereden aktığını bulmak için kısa bir çalışma ve petek içi kirli ise önce temizlenmesi ve petekten akan suları durduracak ilaç ile komple çözümü hiçbir yeri kırmadan bizden alabilirsiniz. Bursa kombi petek temizleme servisi petek, radyatör, kalorifer reglaj ayarı, kombi arıza bakımı ve petek temizliği işlemlerinde kaliteli çalışmalarına devam etmektedir. Kalorifer petekleri ısınmıyor ne yapmalıyım? İlk işlem tesisat arızası, petek kirliliği kontrolü ve varsa cihaz bakımı için bizi aramalısınız. Her zaman petek kirli olmayabilir. Ekibimiz inceleme yapacak ve gerekli görürlerse cihazı havlu pandan bağlayıp petek sularını çekecektir. Kirler için kimyasal ekleyip onları da basınçlı su ile hızlıca alabiliriz. Siyah petek sularının bir süre sonra açıldığını görebilirsiniz. Doğal gaz petek vanaları nasıl ayarlanır gibi sayısız işlemler sizlere sunulur. Peteklerin sıcaklığını artırmak, yükseltmek, kombi derecesini azaltarak petekleri ısıtmak, kombide tasarruf yapmak gibi sayısız faydalı tarafı vardır.

Kamera il su kaçağı bulma sırasında arızalı bölge bu şekilde tespit edilmektedir.

Bursa tıkalı gider açan firma gideri robotla temizleyen tıkanıklık açma yöntemleri kullanır. Atıklar kanalın çalışmasına engel olur. Sebze, meyve, yemek artıkları lavaboya dökülüyorsa tıkama yapar. Belli uzaklıkta olduğu için şiş veya açıcı ilaç eklenmesi de pek faydalı değildir. Kamera takıp o noktalar keşfedilir ve kameranın geçtiği alana açıcı robot takılır. Hiçbir nokta kırılmaz ve robot cihazdaki küçük aparatlar helezon yay ile çalıştırılması ile kanalın içindeki sayısız kirler hareket etmesi ile sorunlar yok edilir.

0850 432 90 69  0553 690 90 67

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67