Beylikdüzü Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Beylikdüzü Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Şubesini Ara     Gezici Servisi Ara

Beylikdüzü kameralı cihazlı su tesisatçısı olarak dairede kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makinelerle tuvalet , lavabo tıkanıklık açma işlemlerini fiyatla yapıyoruz. Tesisat Asistanı su tesisatçısı şubelerimizden Beylikdüzü  tesisatçı telefon numarası 0553 690 90 67 dir. Diğer su tesisatçılarından farkımız kameralı cihazlar kullanarak Beylikdüzü su kaçağı tespiti yapmamız , robot makinelerle Beylikdüzü tıkanıklık açma işlerinizi yapmaktayız.

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü  su tesisatçısı tıkalı küvet pimaş borusunun açılmasını yapan tıkanıklık açma servisidir. Tıkalı küvet gideri açma nasıl yapılır? Küvet süzgeç kapağı çıkartılır ve içindeki sifon, pimaş dahil her tarafı kamerayla incelenir. Küvet kanalında çatlak, atık olan bölgeler bulunur ve temizleme gerekiyorsa robot makine yayı o pimaş içine takılırken atıkları kavrar ve aynı işlemi su makinesiyle de yapabiliriz. Eğer küvet kanalında hasar, çatlak varsa sizden onay alıp, elimizdeki özenli bilgiler ile küçük tadilat veya kapatıcı ilaç ile tamamen sorunu yok edebiliriz. Beylikdüzü tesisatçı kaliteli radyatör temizlik kimyasalı kullanan petek temizliği servisleridir. Sert kireç, pasın tesisat içinde birikmesi kanalı daraltır ve sıcak suyun akışını keser. Makineli, solüsyonlu, basınçlı su makinesi ile devir daim sırasında çözünmesini sağlamakla kalmaz, ayrıca makinemizde ki filtre kısmında birikmesini sağlar. Kalorifer tesisatının kirli suyunu boşaltarak başlanan bu işlemde petek yıkama solüsyonu da eklenerek kirlilik durumuna göre iyice temizleninceye kadar devim daim yapılır ve bir dizi bakım işlemleri ile daha iyi ısınmanızı sağlamaktayız.

Beylikdüzü  cihazlı su tesisatçısı alt kata su damlatan boruları su kaçağı tespiti makinesiyle bulan servistir. Yeni su tesisatında kaçak nadirde olsa görülebilir. Kaynak, işçilik ve diğer sebepler şebeke su borusunda aşırı basınç problemine neden olabilir ve zayıf noktalarda kırılmalar olur. Ses oluşur ve alt kata su damlar ve yoğun halde bile akabilir. Ekibimiz ses dedektörü ve vananın kapalı iken açığa alınması sırasındaki seslerini de takibe alarak nereden kaynaklandığını bulur. Zemindeki birkaç hatta bir fayans kırılması ile onarımın da çok küçük kalabileceği işlemleri pek çok defa yaptık ve mutlaka öneriyoruz.

0850 432 90 69  0553 690 90 67

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  0850 432 90 69
  0553 690 90 67